Шупляк Олег - Сайт художника - Работа "Той, що перемагає Дракона"

Той, що перемагає Дракона

Дополнительные
изображения
Шупляк Олег - Той, що перемагає Дракона
  • Раздел: Живопись
  • Техника: Олія
  • Год создания 2011
  • Размеры: 70х50
  • Работа продается за 2200$

Є легенда про дракона в печері , якого не може вбити жоден лицар . тому
що , коли лицар вбиває дракона - він сам стає драконом.
Драконом не стають в один момент. Спочатку дракон все ще думає , що він лицар . Він не помічає , як з кожним днем його лати перетворюються на луску , меч - в хвіст , через краги ростуть залізні кігті , а пара з рота виходить з усе більш помітними язиками полум'я . Друзі відвертаються від тебе і навколо залишається тільки зграя стерв'ятників
Коли лицар був молодий - у нього був талант. Він писав прекрасні пісні про мужність і любові. Спочатку дракон , який все ще вважає себе лицарем , намагається написати серенаду . Але розуміє , що може зробити тільки рімейк або сіквел вже створених серенад .
Іноді римейки і сиквели виходять не гірше оригіналів - грунтуючись на старої ідеї вони отримують більш дорогу оправу. Однак , сюжети поступово закінчуються ; по реакції робляться рімейки на римейки , а також тріквела (продовження продовження ) і квадріквел (продовження продовження продовження ) . Проте любов і мужність у них більше не живуть.
Доповнено 3 роки тому
І ось настає день , в який дракон розуміє , що став драконом. Це дуже важко і боляче пам'ятати себе благородним лицарем і прийняти той факт , що ти став тим , з ким раніше боровся.
Тоді дракон придумує приквели до своїх серенад і пісням . Історії такі гарні , що слухач співчуває маленькому хлопчикові Ганнібалу , який перетворився на людожера. Він як заворожений слухає потрійний приквел про іншого маленького хлопчика Енні Скайуокера , заздалегідь знаючи , що той вибере темну сторону сили і стане Лицарем Дартом Вейдером . Дракон розповідає нам про Джокера так , що ми закохуємося в нього сильніше , ніж в Бетмена.
Дракон хоче щоб його любили і шкодували. Може це хоч трохи відсуне той момент , коли наступний лицар : працьовитий китаєць , фанатичний сарацинів або , повсталий з попелу старого дракона , витязь в ведмежою шкурі - знесе йому голову ...